Abonament medyczny Medicover – który pakiet wybrać?

Abonament medyczny Medicover to produkt, który pomaga oszczędzać czas i pieniądze. Korzystanie z nowoczesnej i wysoko jakościowej opieki medycznej, wcale nie musi kosztować dużo. Sprawdź nasze pakiety Zdrowie, Premium i Prestige i wybierz ten, który odpowiada najbardziej Tobie i Twojej rodzinie!

 

Większość Polaków korzysta z prywatnej opieki medycznej. Nawet jeśli jest ona tylko uzupełnieniem świadczeń uzyskiwanych w ramach leczenia finansowanego przez NFZ, to środki pieniężne przeznaczane na ten cel, mają niebagatelne znaczenie dla naszych budżetów. Jak na opiekę medyczną wydawać mniej, a jednocześnie zapewnić sobie możliwość dostępu do leczenia bez konieczności długotrwałego oczekiwania? Kupując abonament medyczny. Ceny pakietów zaczynają się już od 61 zł.

 

Abonament Medicover – pakiet Zdrowie

To najtańszy i najwęższy z dostępnych pakietów Medicover, ale także w nim znajdziemy sporo procedur medycznych, które mogą być wsparciem w procesie leczenia i profilaktyki wielu chorób.

Co otrzymujemy w kwocie pakietu? Przede wszystkim konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, a więc odpowiednio:

  • Konsultacja internisty
  • Konsultacja lekarza medycyny rodzinnej
  • Konsultacja pediatry

Dodatkowo specjalistyczną opiekę lekarską w tym:

 • Dermatolog
 • Ginekolog
 • Okulista
 • Optometrysta

Pakiet zawiera także wszystkie podstawowe badania laboratoryjne, RTG, oraz podstawowe procedury stomatologiczne, w tym badanie lekarskie stomatologiczne – kontrolne – raz w ciągu dwunastomiesięcznych okresów, usuniecie kamienia nazębnego z zastosowaniem ultradźwięków (skaling).

Jest to odpowiedni pakiet dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do podstawowej opieki medycznej i nie potrzebują oni dodatkowych specjalistów, nie chorują na choroby przewlekłe itp.

Szczegółowe informacje o pakiecie znajdziesz TUTAJ.

 

Abonament Medicover Pakiet Premium

Pakiet Premium jest już bardzo zaawansowanym wariantem opieki medycznej i zawiera bardzo szeroki zakres specjalizacji lekarskich –  trudno tu wymienić taką, której tak naprawdę potrzebowaliśmy jeszcze dodatkowo. Podobnie jest z badaniami diagnostycznymi.

Oprócz bardzo szerokiej listy badań laboratoryjnych, znajdziemy tutaj diagnostykę każdego typu: rezonans magnetyczny, biopsje, alergologię, badania kardiologiczne, okulistyczne, neurologiczne, hormonalne.

W przypadku większości pacjentów, ten pakiet zaspokaja wszystkie potrzeby –  także osoby, która choruje na choroby przewlekłe, oraz często korzysta z wszelkich procedur medycznych.

Jako ciekawostkę i dodatkowy argument, można dodać, iż pakiet ten zawiera również rehabilitację (do 30 wizyt w roku) oraz:

 • 3 konsultacje łącznie u specjalistów:
  • Neuropsychologa
  • Psychiatry
  • Psychiatry dziecięcego
  • Psychologa
  • Psychologa dziecięcego

Dodatkowo: 3 konsultacje u lekarza Seksuologa, 3 konsultacje u Dietetyka bezpłatnie po skierowaniu, oraz inne.

Pakiet ten daje więc bardzo szerokie i kompleksowe wsparcie i zaspokoi potrzeby większości dorosłych osób lub rodzin, którym zależy na rzetelnej i bardzo szerokiej ochronie. Pozwala on także na duże oszczędności na ochronie zdrowia.

Pakiet zapewnia także ochronę w przypadku zachorowania za granicą, co jest nietypowym, ale bardzo pożądanym plusem, takiego rozwiązania. W ramach tego abonamentu, możemy np. liczyć na transport medyczny czy leczenie w razie wypadku do kwoty 150 tys. złotych.

Szczegóły pakietu znajdziesz tutaj.

Abonament Medyczny Prestige

To najszerszy z pakietów medycznych, ale także oferujący naprawdę niespotykane, bardzo kompleksowe wsparcie w leczeniu. Oprócz wszystkich zalet pakietu Premium, zawiera on przede wszystkim rehabilitację bez limitów, chirurgię jednego dnia, pobyt szpitalny – w tym w najnowocześniejszym w Polsce szpitalu Medicover, poród, czy wspomnianą już opiekę w podróży do kwoty 225 tys. złotych.

Jest to pakiet najdroższy – jednak, jeśli nasz stan zdrowia wymaga procedur medycznych, w tym leczenia szpitalnego, a zależy nam na najwyższej jakości i możliwości ominięcia kolejek w państwowej ochronie zdrowia, to ta oferta może być bardzo korzystna!

Za pakiet rocznie zapłacimy mniej niż za jedną procedurę chirurgiczną, opłaconą z własnej kieszeni!

Szczegóły pakietu znajdziesz TUTAJ.

Pamiętaj, że wybierając pakiet medyczny, warto porozmawiać z naszym Doradcą! Możesz się z nim skontaktować telefonicznie lub pozostawiając kontakt do siebie.

Zespół Finli
21.02.2022
Wybrane dla Ciebie
Potrzebujesz
pomocy?
Mało czasu?
Masz pytania?
Zamów rozmowę, a nasz Ekspert wesprze w zakupie lub omówi propozycję dopasowane do Twoich oczekiwań. Brak kodu rabatowego? Nie szkodzi. Pamiętaj, że za zakup z konsultantem możesz również otrzymać zniżkę 10%
Lub zadzwoń
+48 61 656 88 80
Pn-Pt 08:00-17:00
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą
tak szybko jak to możliwe.
Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie - więcej informacji tutaj. Zamknij