Zadbaj o opiekę medyczną przed zimą i zagwarantuj sobie stałą cenę pakietu na rok!

Przyszła jesień i czujesz się gorzej? Nastrój leci na łeb, na szyję, a fizycznie również daleko od szczytów? Jeśli lato było intensywne, może tak być. Warto się temu tematowi przyjrzeć, zwłaszcza, że o ile przy wiosennym przesileniu czeka nas lato i pogodne dni, o tyle w przypadku tego jesiennego, zmierzamy w kierunku zimy, gorszej odporności i sezonu chorobowego.

 

Poziom zaniedbać profilaktyki chorób  – w tym tych poważnych i zagrażających życiu po okresie dwóch lat pandemii jest zatrważający. Rządowy program profilaktyczny skierowany do osób 40 +, to zaledwie elementarne wyjście naprzeciw problemowi. Kiedy ostatnio byłaś u ginekologa? Czy regularnie badasz piersi? Robisz cytologię? Jeśli jesteś mężczyzną, czy wiesz jaki jest Twój poziom cholesterolu? Czy nie jesteś zagrożony chorobą wieńcową albo obciążony przez wywiad rodzinny innymi poważnymi schorzeniami?

Nawet jeśli odpowiedzi Cię uspokajają, o zdrowie należy regularnie dbać. Bez dostępu do prywatnej służby zdrowia bywa to jednak trudne. Kolejki, brak terminów, trudność z realizacją świadczeń.

Jeśli masz tego dosyć, rozważ zakup pakietu medycznego dla Twojej rodziny!

 

Pakiet medyczny przed zimą –  czemu warto?

Czy wiesz, że przeciętna polska rodzina na prywatne usługi medyczne wydaje miesięcznie nawet kilkaset złotych? Zwykle wynika to z łączenia usług prywatnych z tymi finansowanymi przez NFZ i wymaga sporej ekwilibrystyki.

Często, aby uniknąć wielomiesięcznych kolejek wybieramy przychodnię czy lekarza w innej miejscowości, tracimy czas i pieniądze na dojazdy, oraz poszukiwania dogodnych terminów.

Warto zwrócić uwagę, że jesienią i zimą spada możliwość skorzystania z nawet podstawowych usług medycznych w tym dostępu do lekarza pediatry czy internisty. Większość państwowych przychodni nie umożliwia umówienia wizyty on line –  aby zarezerwować termin na dany dzień, należy niejednokrotnie stawić się w przychodni, skoro świt, odstać swoje w kolejce, bez gwarancji sukcesu. Niestety, zdanie o tym, że trzeba mieć zdrowie aby się leczyć, pasuje tutaj jak ulał.

Posiadanie pakietu medycznego daje nam komfort otrzymania porady praktycznie od ręki. Jeśli nie w formule wizyty w przychodzi, to przynajmniej on line.

 

Pakiet medyczny to oszczędność!

W kontekście posiadania pakietu medycznego, warto zwrócić uwagę nie tylko na bardzo istotne kwestie związane z dbałością o zdrowie i wygodę korzystania z usług medycznych, ale także na oszczędności, które możemy poczynić.

Znaczące podwyżki w sektorze usług medycznych są faktem. Inflacja, z którą zmagamy się we wszystkich obszarach gospodarki, dotyka także wszystkich obszarów związanych z diagnostyką, wynagrodzeniami personelu medycznego, utrzymaniem placówek itp.

Już w tym roku doświadczyliśmy około 20-30 % podwyżek, a zapowiadane są kolejne.

Warto podkreślić, że wykupując pakiet medyczny, niejako zamrażamy cenę usługi dla nas na rok, bo w takim okresie obowiązuje umowa. Oszczędzamy więc podwójnie: na płatności za usługi medyczne, które musielibyśmy opłacić rynkowo, prawdopodobnie w dużo wyższej kwocie niż cena pakietu, oraz korzystając z obecnej ceny, która może już niebawem zostać wywindowana w górę.

Nie ryzykuj! Sprawdź pakiety dla siebie i swojej rodziny już teraz!

 

Zespół Finli
21.09.2022
Wybrane dla Ciebie
Potrzebujesz
pomocy?
Mało czasu?
Masz pytania?
Zamów rozmowę, a nasz Ekspert wesprze w zakupie lub omówi propozycję dopasowane do Twoich oczekiwań. Brak kodu rabatowego? Nie szkodzi. Pamiętaj, że za zakup z konsultantem możesz również otrzymać zniżkę 10%
Lub zadzwoń
+48 61 656 88 80
Pn-Pt 08:00-17:00
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą
tak szybko jak to możliwe.
Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie - więcej informacji tutaj. Zamknij