Zadbaj o zdrowie od Nowego Roku i zaoszczędź na pakiecie medycznym!

Koniec roku to czas podsumowań. W tym okresie zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze zeszłoroczne postanowienia udało się spełnić, planujemy także Nowy Rok i wyrażamy swoje życzenia, w których zdrowie bywa zwykle obok szczęścia  – na jednym z pierwszych miejsc. Faktem jest, że wielu z nas w codzienności zaniedbuje ten obszar swojego życia i jeśli w tej końcówce roku odzywa się to w nas niczym wyrzut sumienia, warto jeszcze w tym okresie przedświątecznym pomyśleć o tym, o co warto zadbać od stycznia.

 

 

Sytuacja w publicznej ochronie zdrowia niestety nie poprawia się. Kolejki do specjalistów są długie, a samo zapisanie się do lekarza wymaga niejednokrotnie sporej ekwilibrystyki. Z tego powodu najczęściej odpuszczamy badania czy odkładamy wizytę u specjalisty. Wielu z nas robi to niestety latami –  a mobilizację znajdujemy w sobie dopiero wtedy, kiedy coś naprawdę nam doskwiera.

Ta strategia niestety się nie sprawdza. Zaniedbania czynione miesiącami czy nawet latami, leczy się długo – bywają także czasami niestety nieodwracalne. W Polsce ciągle wiele osób trafia do lekarza za późno –  a w przypadku poważnych schorzeń takich jak nowotwory, choroby serca, bywa to poważny czynnik wpływający na długość życia.

Warto jednak pamiętać, że leczenie nie musi być trudne do organizacji czy bardzo drogie.

Korzystając z pakietu medycznego możemy umówić wizyty on line, uzyskać plan leczenia, czy bez wychodzenia z domu zorganizować termin na konieczne badania. W takim wariancie nie płacimy za każdą procedurę medyczną, a jedynie za stały, miesięczny abonament, którego koszt zaczyna się już poniżej 150 zł.

 

Abonament medyczny kup z wyprzedzeniem!

Warto pamiętać, że decydując się na abonament medyczny od Nowego Roku, formalności musimy załatwić z wyprzedzeniem. Zwykle tego typu rozwiązania obowiązują od początku kolejnego miesiąca, a deklarację przystąpienia do ubezpieczenia musimy złożyć odpowiednio wcześniej.

Jeśli chcesz, aby Twój abonament obowiązywał od stycznia 2023r. formalności należy załatwić jeszcze w grudniu  – najlepiej przed 20 dniem miesiąca.

Jeśli spóźnisz się z deklaracją, abonament będzie obowiązywał od kolejnego miesiąca! Pamiętaj! W tym wypadku ubezpieczenie nie działa z dnia na dzień!

 

Kupując teraz oszczędzasz i gwarantujesz sobie cenę na Nowy Rok!

 

W czasach galopującej inflacji usługi medyczne niestety również drożeją. Cena pakietów medycznych w ciągu ostatnich 2 lat zwiększyła się nawet o 30-50 %. Niestety to nie koniec podwyżek.

Warto jednak pamiętać, że decydując się na wykupienie pakietu jeszcze w tym roku, gwarantujemy sobie jego cenę na pełen rok obowiązywania. Warto o to zadbać jeszcze przed 1 stycznia!

 

Ile można oszczędzić na pakiecie medycznym?

 

 Szacunkowe oszczędności na pakiecie medycznym mogą wynieść w zależności od wariantu i wybranej opcji (indywidualna lub rodzinna) od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych rocznie!

Płacąc abonament nie musimy martwić się kosztem każdego pojedynczego badania czy konsultacji lekarskiej –  są one pokrywane w ramach abonamentu, oczywiście w zakresie określonym dla każdego pakietu.

Taka opcja wydaje się szczególnie korzystna dla rodzin. Pomyśl o niej planując budżet na Nowy Rok!

 

Nie wiesz, który pakiet wybrać? Skonsultuj się z nami!

Szczegóły i ceny znajdziesz tutaj!

Zespół Finli
12.12.2022
Wybrane dla Ciebie
Potrzebujesz
pomocy?
Mało czasu?
Masz pytania?
Zamów rozmowę, a nasz Ekspert wesprze w zakupie lub omówi propozycję dopasowane do Twoich oczekiwań. Brak kodu rabatowego? Nie szkodzi. Pamiętaj, że za zakup z konsultantem możesz również otrzymać zniżkę 10%
Lub zadzwoń
+48 61 656 88 80
Pn-Pt 08:00-17:00
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą
tak szybko jak to możliwe.
Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie - więcej informacji tutaj. Zamknij