Zadbaj o zdrowie swojej rodziny od nowego roku! Kup pakiet medyczny i nie martw się dostępem do ochrony zdrowia!

Kończysz ten rok z postanowieniem zadbania o zdrowie swoje i swoich najbliższych? Zdecyduj się na zakup pakietu medycznego i zaoszczędź czas i pieniądze!

 

Zdrowie jest bezcenną wartością. Niestety, mimo iż zdrowia nie da się kupić, to często trzeba za jego ochronę słono płacić. Niewydolność systemu państwowej ochrony zdrowia, pogłębiona przez pandemię, daje się we znaki nam wszystkim.

Kolejki do lekarzy specjalistów są coraz dłuższe, na wiele świadczeń musimy czekać nawet rok lub dłużej, a to nie zawsze możliwe.

Opóźnienie leczenia oczywiście nie zawsze negatywnie wpłynie nasz stan zdrowia, ale w wielu wypadkach leczenie byłoby krótsze i skuteczniejsze, jeśli zaczęlibyśmy je wcześniej.

 

Prywatna opieka medyczna nie musi być droga!

 

Planując budżet na nowy rok, myśląc o postanowieniach noworocznych, dobrze zdać sobie sprawę z własnych potrzeb w zakresie dbałości o samopoczucie i zdrowie, ze swoich w tym obszarze zaniedbań (kiedy ostatnio robiłeś, robiłaś badania?), oraz z kosztów, które i tak ponosimy!

Może okazać się, że dostęp do prywatnej opieki medycznej nie tylko jest czymś na co możemy sobie pozwolić, ale także umożliwia spore oszczędności!

Jeśli korzystasz z konsultacji ze specjalistą tylko 3-4 razy w roku, do tego wykonujesz podstawowe badania, to koszt opieki, która gwarantuje Ci dostęp do świadczeń, także w razie konieczności wykonania dodatkowej diagnostyki, może być identyczny lub niższy niż roczny abonament medyczny.

Jeśli korzystasz z pomocy lekarskiej częściej albo masz rodzinę, dzieci –  możesz sporo zaoszczędzić.

Koszt indywidualnego pakietu w Medicover to już od ok. 61 zł miesięcznie, a pakietu dla rodziny od ok. 152 zł!

Jak łatwo policzyć, rocznie opieka indywidualna może kosztować zaledwie ok. 750 zł, a rodzinna – poniżej 2000 zł.

Biorąc  pod uwagę koszty ochrony zdrowia, które większość gospodarstw domowych szacuje na około 400- 500 zł miesięcznie, daje to szanse nie tylko na bardziej kompleksowe zadbanie o swoje zdrowie, ale też na poczynienie dużych oszczędności.

 

Szczegóły znajdziesz tutaj!

 

Zespół Finli
29.12.2021
Wybrane dla Ciebie
Potrzebujesz
pomocy?
Mało czasu?
Masz pytania?
Zamów rozmowę, a nasz Ekspert wesprze w zakupie lub omówi propozycję dopasowane do Twoich oczekiwań. Brak kodu rabatowego? Nie szkodzi. Pamiętaj, że za zakup z konsultantem możesz również otrzymać zniżkę 10%
Lub zadzwoń
+48 61 656 88 80
Pn-Pt 08:00-17:00
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą
tak szybko jak to możliwe.
Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie - więcej informacji tutaj. Zamknij